четвртак, 14. јануар 2010.

Ливерпул тоне све дубље и дубље........

Још једно у низу разоачерања ове сезоне, за екипу Рафе Бенитеза. Ливерпул је из ФА купа елиминисан од екипе која се бори за опстанак у другој лиги, од екипе Рединга. Играчи Ливерпула нису показали ништа у овом мечу (као и у остлаом у целој сезони). Бедна игра, без идеје, без жеље за победом..... Игра равна катастрофи. Ливерпул је повео аутоголом гостију, и то је једини светли тренутак за њих у целом мечу. У 93' минуту Бенајун је ногом закачио играча гостију Лонга, и судија показује на белу тачку. Сигурсон је сигуран, и Рединг долази до изједначења у последњим секундама меча. Уследили су продужеци, и у 100. минуту Лонг, након центаршута Сигурсона шаље лопту иза лега Каваљерија....... То је то, крај меча 1:2....
Ужас, катастрофа, шта друго рећи........